uścisk dłoni

Zespół Pro-Wiert-Bud

Istniejemy na rynku już od 2005 r., w tym czasie zrealizowaliśmy wiele prac zarówno dla klientów indywidualnych jaki i większych przedsiębiorstw.

Jesteśmy zgranym zespołem, w którym każdy jest specjalistą w swoim fachu. Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia, aby w pełni profesjonalnie realizować powierzone nam zadania. Ciągle inwestujemy w siebie, zwiększając naszą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje zawodowe, co pozwala nam na profesjonalną obsługę klienta. Dzięki temu każdy nasz klient będzie w pełni usatysfakcjonowany z efektów naszej pracy.
Profesjonalny sprzęt jakim się posługujemy, stosowanie materiałów najwyższej jakości oraz rzetelne wykonanie z dbałością o najdrobniejszy detal gwarantują realizację na najwyższym poziomie – jesteśmy dumni z każdej wykonanej studni. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy zawodowcami w swoim fachu.

mapa województwa

NASZE REALIZACJE

Wiercimy studnie głębinowe i hydroforowe na terenie Torunia i okolic. Od ponad czterech lat prowadzimy rejestr naszych realizacji.

W tym czasie zrobiliśmy:

3070 studni

Wiercenie studni głębinowych — nasze realizacje.  

Wiercenie studni głębinowych — nasze realizacje.  

Wyślij formularz kontaktowy, a oddzwonimy.