czysta woda slider

Studnie głębinowe Bydgoszcz

Oferujemy budowę studni głębinowej i hydroforowej dla mieszkańców Bydgoszczy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zawężona wiedza z zakresu najnowszych rozwiązań instalacyjnych pozwala nam sprawnie wykonać odwiert i zainstalować odpowiednio dobrane filtry. Świadczymy także usługi montażu pompy głębinowej i hydroforowej w Bydgoszczy.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowych w Bydgoszczy?

Wykonujemy wiercenie studni głębinowej i hydroforowej w Bydgoszczy przy uwzględnieniu lokalnych warunków gruntowo-wodnych oraz naszego doświadczenia. Odwierty pod studnie w Bydgoszczy i okolicach wykonujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu i najnowszych narzędzi. Przyspieszają one czas potrzebny na wykonanie studni wierconych. Dbamy przy tym o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego dobieramy wysokojakościowy sprzęt o długiej żywotności. Odwiert pod studnie wymaga zastosowania odpowiednich rur i filtrów których właściwy dobór gwarantuje odpowiednią wydajność eksploatacyjną instalacji.

ikonka odwierty

ODWIERTY

Przy naszych pracach odpowiednio zabezpieczamy teren tak aby na działce nie spowodować żadnych zniszczeń.

ikona montaż

MONTAŻ POMP

Dobieramy odpowiedni rodzaj pompy pod dane ujęcie wraz z montażem.

ikona doradztwo

DORADZTWO

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

ikona jakosć

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Studnie są wykonywane z materiałów atestowanych do wody.

ikona realizacja

SPRAWNA REALIZACJA

Jesteśmy świadomi że dla klienta bardzo ważna rolę odgrywa czas, dlatego zawsze staramy się zrealizować pracę najszybciej jak to jest możliwe.

Jakie korzyści oferuje montaż pompy głębinowej w studni?

Pompę głębinową można zastosować zarówno do studni kręgowych jak i głębinowych . W przypadku tych drugich — znacząco zwiększa on wydajność poboru wody z najgłębiej położonego lustra. Fachowy montaż pompy w Bydgoszczy przeprowadzamy szybko, sprawnie i precyzyjnie, świadcząc przy tym profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu.

Pogłębianie studni w Bydgoszczy — czy to dobry pomysł?

Niekiedy nasi klienci, widząc różnego rodzaju oferty w sieci pytają nas o możliwość pogłębiania studni już istniejącej. Warto wiedzieć, że taka inwestycja zazwyczaj jest nieopłacalna. Dlaczego? W starych studniach kręgowych możliwe jest niekiedy wykonanie studni wierconej. Jednak muszą do tego zaistnieć konkretne warunki i możliwości, aby móc użyć do tego maszyn. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku studni wierconych. Aby możliwe było pogłębienie studni, musi mieć ona nie tylko odpowiedni dojazd, ale także średnicę, co zdarza się niezwykle rzadko. Pogłębianie studni w Bydgoszczy nie jest więc opłacalnym pomysłem. Jeśli nasi klienci mają taką możliwość, to lepiej zbudować nową studnię głębinową od podstaw. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą — szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych w Bydgoszczy.

Galeria Zdjęć

Kontakt